Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

AUTOSTRADA-POLSKA 2018

Jako lider w zabudowie stoisk z kratownic aluminiowych jesteśmy zobligowani co jakiś czas „bronić tytułu” :-), dlatego też zbudowaliśmy dedykowany pawilon targowy dla firmy SCANIA na Targach Autostrada – Polska 2018.

Instalacja została podzielona na dwie przestrzenie; w strefie VIP zastosowaliśmy ściany z paneli okiennych, co umożliwiło jej efektywne klimatyzowanie, jak również wyciszenie. Zarówno w strefie otwartej, jak i zamkniętej została zamontowana podsufitka oraz wypoziomowana podłoga z wykładziną. Stoisko wyposażyliśmy w meble (sofa, fotele, stoliki – kawowy oraz bankietowe z krzesełkami) oraz zamykane zaplecze wykonane w technice budowlanej z brandingiem na ścianie frontowej. Pawilon powiększyliśmy optycznie poprzez zastosowanie na jego wieńcu okazałego fryzu z logo Wystawcy oraz masztów z flagami.

Wysoka na 8 m instalacja zapewniła dostrzegalność stoiska także z dużej odległości, zachowując przy tym wszelkie wymogi bezpieczeństwa, w szczególności parametr obciążalności wiatrem do 110 km/h.

wymiary:

0
powierzchnia
0 m
długość
0 m
szerokość
0 m
wysokość pawilonu
0 m
wysokość zabudowy
wstecz
2018-05-11T10:54:55+00:00