Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

REMA DAYS 2018 Nadarzyn

Niejednokrotnie zdarza się, że Wystawca prezentuje na targach różne marki i potrzebuje wydzielenia kilku stref aby skutecznie zaznaczyć obecność każdej z nich. Z uwagi na powyższe zastosowaliśmy na „plecach” stoiska dodatkowe kolumny z kratownic, co wizualnie podzieliło przestrzeń wystawienniczą na trzy części. Ponadto zapewnialiśmy kompleksową zabudowę targową, poczynając od materiałów z brandingiem, poprzez meble, a na wykładzinie kończąc; zbudowaliśmy również zaplecze o wymiarach 3 x 1 m z pełnymi drzwiami.

System wystawienniczy z kratownic aluminiowych wraz z obanerowaniem stanowi atrakcyjną od strony wizualnej i ekonomicznej alternatywę do tradycyjnej zabudowy targowej; umożliwia on budowanie wysokich instalacji (znacznie większa powierzchnia reklamowa oraz dostrzegalność stoiska z dużej odległości), jak również jest tani (gwarantujemy najniższe ceny wynajmu kratownic – 20 zł / mb – na okres do 7 dni).

wymiary:

0 m
długość
0 m
szerokość
0 m
wysokość
wstecz
2018-03-01T14:33:54+00:00