Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
STOISKA TARGOWE2018-05-18T13:59:27+00:00

Stoiska targowe

Każda, rozpoczynająca działalność firma powinna zadbać nie tylko o stworzenie ciekawego asortymentu, załatwienie formalności czy wyposażenie np. sklepu. Niezwykle ważny jest także marketing. W końcu żadne przedsiębiorstwo nie będzie działać bez klientów.

Istnieje wiele różnych form promocji danej firmy – mogą to być plakaty, ulotki z rabatami, reklamy w telewizji czy internecie i wiele innych. Nasza firma proponuje niezwykle skuteczną metodę marketingową, w której możesz zaistnieć bezpośrednio na tle konkurencji.

Aby zapewnić kompleksowość naszych usług, proponujemy systemy wystawiennicze i stoiska targowe w ramach standardowej sprzedaży, jak również wynajmu.

Są to wytrzymałe i estetyczne stoiska na targi, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Dostępne są wzory w wielu różnych wymiarach, najczęściej w kształcie prostokąta bądź kwadratu. Każdą oferowaną konstrukcję wykonujemy z kratownic aluminiowych, dzięki czemu możemy stworzyć dowolny kształt.

Jednocześnie materiał ten gwarantuje wysoką stabilność całych systemów wystawienniczych, jak również wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych, w tym wilgoci, śniegu czy wysokich temperatur.

Specjalnie dobrana konstrukcja poszczególnych elementów stoisk umożliwia prosty montaż we własnym zakresie, jak również możliwość sprawnego założenia oświetlenia czy różnego rodzaju artykułów promocyjnych.

Ułożone w odpowiedni sposób kratownice są następnie okrywane wytrzymałą plandeką w wybranym przez klienta kolorze. W zależności od preferencji klienta poszycie stoiska targowego może być wyposażone w estetyczny daszek, chroniący przed deszczem czy promieniowaniem słonecznym.

W ramach naszych zewnętrznych systemów wystawienniczych proponujemy także sale namiotowe. Świetnie sprawdzą się chociażby w przypadku firm z branży motoryzacyjnej czy gastronomicznej.