Jesteśmy

w ZABUDOWIE i WYNAJMIE

LIDEREM

stoisk z kratownic aluminiowych

STOISKA TARGOWE wewnętrzne2018-05-18T14:08:55+00:00

Stoiska targowe wewnętrzne

W większych miastach często organizuje się branżowe spotkania, na których poszczególne firmy mogą przedstawić swoje propozycje, a osoby szukające poszczególnych rozwiązań, poznać oferty wielu przedsiębiorstw w jednym miejscu. Każdy z nas słyszał zapewne o targach pracy, ogrodniczych, ślubnych czy innych. Spotkania tego typu często organizuje się w zadaszonych budynkach, takich jak chociażby hale sportowe czy widowiskowe.

W przypadku tego typu spotkań jest jednak jeden problem – otacza Cię Twoja ścisła konkurencja. Dlatego też musisz zadbać o to, aby stworzyć niezwykle atrakcyjne stoisko na targi, aby zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie przygotowywania tego rodzaju stanowisk. Proponujemy przede wszystkim wytrzymałe, stabilne i estetyczne konstrukcje systemów wystawienniczych, wykonane z aluminiowych kratownic, łączonych metalowymi elementami. Te niewielkie elementy umożliwiają stworzenie instalacji o dowolnych kształtach i wymiarach.

Dodatkowym atutem tego rodzaju rozwiązań jest możliwość zamocowania do nich różnego rodzaju elementów – na przykład oświetlenia, baneru, kasetonów i wielu innych.

Oczywiście kompleksowość naszych usług nie kończy się na samych konstrukcjach. Proponujemy bowiem szeroki wybór dodatkowych artykułów, dzięki którym stworzyć można wyposażenie całego stoiska. Jest to między innymi oświetlenie, pokrycie, banery, kasetony reklamowe i wiele innych. Wystarczy, że przekażesz nam projekt oraz własne preferencje, a na ich podstawie przygotujemy cały system wystawienniczy. Oczywiście nie zapominamy także o niezbędnych meblach.

W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, możemy zbudować kompleksowe stoiska targowe zarówno w kraju, jak i za granicą.

Aby jeszcze bardziej dostosować nasze usługi do Państwa potrzeb, oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem stoisk targowych.

GOTOWE PROJEKTY

do 20 m²

zobacz modele

NAJNOWSZE REALIZACJE